ERDEMİR EMEKLİLERİ İFTARDA BULUŞTURDU

  • Yazının Tarihi: 20 Haziran 2017
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Karadeniz Ereğli ilçesinde, 19 Haziran 2017 Pazartesi günü Müftü mahallesi Göztepe tesislerinde gerçekleştirilen büyük iftar organizasyonunda, Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan ve kurumdan emekli olan yaklaşık 250 kişi iftarda bir araya geldi.

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay,  Erdemir Grubu tarafından gerçekleştirilen iftar programına kurumdan emekli olanlara tek tek ulaşılarak davet edildiğini kaydetti.  Şenay, iftarda emeklilerin tanışarak kaynaştığını ve uzun süredir birbirlerini görmeyen iş arkadaşlarının da iftarın ardından sohbet ettiğini dile getirerek şöyle devam etti; “EVEDER olarak geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz sosyal ve kültürel faaliyetlerde Erdemir yönetiminin desteğini almıştık. EVEDER Yönetimi ve emekliler adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, iftar öncesi yaptığı konuşmada, organizasyona katılanları selamlayarak, “ Erdemir büyük bir ailedir. Burada olmayan emeklilerimize de Erdemir Grubu adına selamlarımızı iletmenizi istiyorum. Her yıl Ramazan ayında iftar programını geleneksel hale getirip, bir araya geleceğiz.” dedi. 

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

İletişim Formu