Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

 

 

Toplumun yarısını oluşturan, huzurlu ve mutlu bir aile yapısının tesis edilmesinde, güçlü bir toplumsal yapının kurulmasında her zaman en önemli rolü oynamış, tarihimizde büyük kahramanları dünyaya getirerek tarihin sürecinde büyük değişimlere yol açan, önderlikleriyle tarihimize damgasını vuran kadınlarımız bizim baş tacımızdır.

Kadınlarımızın sosyal haklarını iyileştirmeye yönelik değişiklikler, kız çocuklarımızın eğitimine yönelik çalışmalar, Kadına yönelik şiddetin önlenmesine dair çalışmalar, Ceza mevzuatımızda Kadınlarımızı ve Aileyi koruyacak düzenlemeler başta olmak üzere bu güne kadar kadınlarımız lehine yapılan iyileştirmeleri gelinen son nokta olarak görmüyoruz, Bundan sonra da Kadınlarımızın daha iyi bir hayat standardına kavuşmaları için her alanda yürütülen çalışmaları desteklemeye devam edeceğiz.

8 Mart tarihi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Kadınlar Günü olarak kutlanmaktadır. Bizler kadınlarımızı senenin birkaç gününde değil, her gününde hatırlayarak, onlara gereken hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini belirtiyor bu vesileyle başımızın tacı olan ve yarınlarımızın mimarı kadınlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk dileklerimizle saygılarımızı sunuyoruz.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü bütün kadınlarımıza kutlu olsun.

EVEDER YÖNETİM KURULU