Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

ACI KAYBIMIZ

Erdemir’de Hammadde AR-GE müdürlüğü yapmış ve son olarak Kok fabrikasında Baş mühendisken emekli olan beyefendi ve bir o kadar da değerli insan,nezaketiyle aramızda hep ayrıcalıklı bir yere sahip olmuş Sayın Dç.Hayri ERGÜN beyi  26.03.2017 Pazar günü evinde geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu kaybetmiş bulunuyoruz.

Erdemir’den ayrıldıktan sonra aktif çalışma hayatına ara vermeden devam eden Hayri bey bir çok uluslararası firmalara danışman-müşavirlik hizmetleri vermekteydi.

Türkiye’de hayali olan Demir Çelik Enstitüsü Kurulması için her türlü platformda fedakarca çalışan Hayri bey ile Eveder olarak bizler de konunun tarafı olmuştuk.Yeri doldurulamayacak  çalışmalarına Eveder’i de ortak etme gayreti bizim için her zaman onurlu bir duruş olmuştur.

Her gidiş zamansızdır.Ama bu defa bizim için, sevenleri için gerçekten zamansız olmuştur.Derneğimiz hafızasında kalıcı izler bırakan Sayın Hayri ERGÜN beyefendiye Allah’tan rahmet niyaz ediyor, saygıdeğer eşlerinin ve sevgili çocuklarının acılarını paylaşıyor,sevenlerine, dostlarına,çalışma arkadaşlarına Erdemir camiasına,EVEDER camiasına baş sağlığı diliyoruz.

Merhumun cenazesi  27.03.2017 pazartesi günü Bozhane camisinde ikindi vaktinden sonra kılınacak  cenaze  namazına müteakıp şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

                          EVEDER YÖNETİM KURULU