Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en üst seviyede yaşandığı buruk bir Ramazan Ayı’nı geride bıraktık.Her Ramazan sonunda yaşanan huzur ve sevinç bu yıl bir başka hislerle dolu.

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle geleneksel Ramazan etkinliklerinden uzak kalıp hazırladığımız  iftar sofralarında eş dost akraba ve gönül dostlarıyla buluşamasak da dilek ve temennilerimizle gönül gönüle vererek Ramazan ayı’nın maneviyatını yaşamaya çalıştık.

Şimdi de Ramazan Bayramını ilk defa kısıtlı şartlarda kutlayacağız. Arefe günüyle birlikte 4 günlük Ramazan Bayramı tatili boyunca bütün ilçe ve köyleriyle birlikte 81 ilimizde sokağa çıkma yasağı uygulanacak ve bayramı evlerimizde geçireceğiz.Üyelerimizden ve dostlarımızdan ricamız sağlıklı günlere bir an evvel ulaşabilmek ve bizi sevenleri üzmemek için kurallara özenle uyalım. Yaptığımız ve yapacağımız fedakârlıklar bize bundan sonraki günlerimizde sevdiklerimizle hep yan yana özlediğimiz günleri bayram tadında geçirecebilmek için olacaktır.

Her şeye rağmen, bayramlarımızı bayram yapan birlikte olma duygusunu içimizde yitirmeden yarınlara umutla bakalım.

Aramızdan ayrılan eş,dost,yakınlarımız ile mesai arkadaşlarımıza Allahtan Rahmet ve mağfiret,yaşayanlarımıza uzun,hayırlı ve sağlıklı ömürler dileğiyle Üyelerimizin,hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutlarız.

EVEDER YÖNETİM  ve DENETİM KURULU