Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

BES ile İlgili Çalışmalar Devam Ediyor

Erdemir vakfı” ile “bireysel emeklilik sistemine” geçişi düşünülen garanti ve avivasa şirketlerinin 4-5 şubat 2015 tarihlerinde gülüç büyük anadolu otelinde vakıf üyelerini bilgilendirme toplantıları yapılacaktır.bu toplantı öncesi bazı kesimlerce çalışanların bes’e geçişine ilgiyi arttırmak için yoğun çaba sarfettikleri görülmektedir.

Biz vakıf emeklileri derneği (eveder) olarak genç kuşağın çalışanlarına kendi yaşamımızı örnekleyerek halen bize ait olan erdemir vakfının güçlendirilerek yaşatılmasını önermekteyiz.bizler; yıllardır erdemir çalışanı ve özellikle vakfımızın malvarlığı üzerinde oynanan oyunların bu gün de devam etmekte olduğunu gözardı edemeyiz.

Yine biz vakıf emeklileri olarak, aktif çalışan erdemir vakfı üyelerini temsil eden kurumların ileride kendilerine teşekkür edilen bir geleceğin temellerini atmalarını bekliyoruz.

Ereğli ve erdemirin geçmişini yaşayanlar olarak yarınların güvencesi erdemir vakfının yaşatılmasına katkı veren her şahıs ve kurumu minnetle ve şükranla yadedeceğimizi tarihe not olarak düşüyoruz.erdemir çalışanı ve ereğli’de yaşayanlar yıllar sonra bugünü ve bu uğurda emek sarfedenleri asla unutmayacaktır.

Bu aşamada bizim nihai çabamız; geleceği teminat altına alınan nesillerin bundan sonraki dönemde de devam etmesidir.

Bu düşüncelerle bütün üye ve paydaşlarımızın 4-5 şubat günü büyük anadolu otelindeki toplantılara katılmalarını bekliyoruz.

Saygılarımızla      

slider-2