Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

cumhuriyet bayramı kutlama tebrik fotoğrafları 2016; 29 ekim cumhuriyet bayramı resimleri; en güzel cumhuriyet bayramı görselleri; cumhuriyet bayramı kutlama sözleri; atatürk cumhuriyet bayramı sözleri; instagram

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının yokluklar ve imkansızlıklar içerisinde Türk Milletiyle beraber omuz omuza dünya  emperyalist güçlerine karşı verdikleri Kurtuluş Savaşı sonrası ilan ettikleri Cumhuriyet sayesinde üstünde yaşadığımız vatan topraklarında  Türkiye Cumhuriyetinin temelleri atılarak her türlü bağnazlıktan uzak, bilimin ve aklın ışığında yönetilen her şeyiyle  bize ait bu güzel ülkeye ve devlete sahip olduk

Bu gün Türk milletinin yeniden doğuşu olan  Cumhuriyetimizin ilanının 94 ncü yıldönümünü  kutlamanın onurunu yaşamaktayız.

Cumhuriyetimizin, Ulu Önder Atatürk’ün açtığı yolda çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmak için olumlu atılımlar yaptığını gururla görmekteyiz. Bizim için önemli olan bu kazanımların sürdürülebilir olmasıdır. Bu sorumluluk da “Nutuk”ta açıkça işaret edildiği gibi yeni nesillerin asli görevidir.

Bu vesileyle ulusumuzu çağdaş bir anlayışın ürünü olan Cumhuriyetimize kavuşturan bağımsızlık mücadelemizin büyük kahramanlarına, başta ulu önder Mustafa  Kemal ATATÜRK olmak üzere bütün şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor,kahraman gazilerimizi  minnet ve şükranla anıyoruz.

Cumhuriyetimizin ilanının 94 ncü yıldönümünde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle  hepinizin Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun.

 

                             EVDEDER YÖNETİM KURULU