Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

Echomar Fizik Tedavi Merkezi Açılışı

Özel Kdz. Ereğli Echomar Hastanesi 5 milyonluk yatırım ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi’nde hasta kabulüne başladı. Çok sayıda kişinin katıldığı açılışta, EVEDER Yönetimi ile üyeleri de açılışta davetli olarak yer aldı.

Çok sayıda kişinin yer aldığı açılışa; Ereğli Belediye Başkanı Opt. Dr. Hüseyin Uysal, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Teşkilat Başkanı Fatih Çakır, Amele Birliği Başkanı Hasan Yılmaz, GMİS Armutçuk Şube Başkanı İsa Mutlu, Ereğli Ticaret Sanayi Odası yönetimi, Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu, hastane ve tıp merkezi yönetimi,çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi konuşan Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Nevzat Çimenoğlu, son teknolojik cihazların yer aldığı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi maliyetinin 5 milyon TL. olduğunu söyledi. Çimenoğlu Fizyon Tıp Merkezi’nde 30 personelin görev yapacağını kaydederek; “Hastalarımızı özel donanımlı aracımız ile evlerinden alıp tekrar evlerine bırakacağız. Ayrıca, tüm sosyal güvenlik kurumları ile de anlaşmalar yapılmıştır. Hizmetler için cüzi miktarda ücret alınmaktadır” dedi.

Çimenoğlu’nun ardından kürsüye gelen Ereğli Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Son zamanlarda Kdz. Ereğli’de açılışlar artmaya başlamıştır. Bu durumdan memnunum. Doktor arkadaşımı zaten yıllardan beri tanıyorum. Doktor arkadaşlara ve personele başarılar diliyor tebrik ediyorum.

FİZYON Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Ereğli İlçe Müftüsü Recai Albayrak’ın toplu yaptırdığı duanın ardından protokol tarafından kurdele kesildi.

“EREĞLİ’YE ÖNEMLİ BİR TIP MERKEZİ KAZANDIRILDI”

Açılışa katılan EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Boy ve yönetim kurulu üyeleri, Ereğli’ye önemli bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kazandırıldığını belirterek, Echomar Hastanesi ve Tıp Merkezi Yönetimine başarılar dilediler.

Hastane ve Fizyon Tıp Merkezi yönetimi ve personeli tarafından davetliler tıp merkezinde gezdirildi, cihazlar tanıtıldı.

Ayrıca, davetlilere kokteyl ile çeşitli ikramlarda bulunuldu.