Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

Erdemir Emeklileri İftarda Buluştu

ERDEMİR Grup Genel Müdürü Sedat Orhan ve ERDEMİR Grup yetkilileri ile yüzlerce ERDEMİR emeklisinin yer aldığı iftar güzel bir atmosferde gerçekleşti.

ERDEMİR Genel Müdürü Sedat Orhan, iftarın ardından emeklilere yönelik yaptığı konuşmada, Dünya klasları arasında yer alan ERDEMİR’in bugünlere erişmesinde her çalışanın katkısı olduğunu belirterek, teşekkürlerini sundu.

Genel Müdür Orhan, bu tür organizasyonların birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdiğine dikkat çekerek, benzer etkinliklerin zaman zaman düzenleneceğini kaydetti.

Genel Müdür Orhan’ın konuşmasının ardından Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Başkanı Bahattin Şenay Yönetim Kurulu adına, gecenin anısına ERDEMİR Grubu Genel Müdürü Sedat Orhan’a plaket takdiminde bulundu.

EVEDER Başkanı Bahattin Şenay, geceyle ilgili yaptığı değerlendirmede, ERDEMİR’in bir ilke daha imza atarak emeklileri bir araya getirdiğini ve bu organizasyondan yönetim kurulu olarak memnun olduklarını söyledi. Şenay, iftar etkinliğinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkürlerini de sunduğunu sözlerine ekledi.