Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

ERDEMİR EMEKLİLERİ İFTARDA BULUŞTURDU

EVEDER Başkanı Bahattin Şenay, “Derneğimizin talebi üzerine kısa sürede olumlu yanıt veren ERDEMİR OYAK Grubu, kurumundan emekli olan yüzlerce kişi iftar organizasyonunda buluşturdu.

Karadeniz Ereğli ilçesinde, 19 Haziran 2017 Pazartesi günü Müftü mahallesi Göztepe tesislerinde gerçekleştirilen büyük iftar organizasyonunda, Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan ve kurumdan emekli olan yaklaşık 250 kişi iftarda bir araya geldi.

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay,  Erdemir Grubu tarafından gerçekleştirilen iftar programına kurumdan emekli olanlara tek tek ulaşılarak davet edildiğini kaydetti.  Şenay, iftarda emeklilerin tanışarak kaynaştığını ve uzun süredir birbirlerini görmeyen iş arkadaşlarının da iftarın ardından sohbet ettiğini dile getirerek şöyle devam etti; “EVEDER olarak geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiğimiz sosyal ve kültürel faaliyetlerde Erdemir yönetiminin desteğini almıştık. EVEDER Yönetimi ve emekliler adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, iftar öncesi yaptığı konuşmada, organizasyona katılanları selamlayarak, “ Erdemir büyük bir ailedir. Burada olmayan emeklilerimize de Erdemir Grubu adına selamlarımızı iletmenizi istiyorum. Her yıl Ramazan ayında iftar programını geleneksel hale getirip, bir araya geleceğiz.” dedi.