Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

Erdemir Ereğli’ye ve Emeklilerine Yeni Hizmetler Sunuyor

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları 50 nci üretim yılında ses getiren etkinliklerle ilçemizde kurumsal olarak varlığını hissettirmektedir.

Erdemir, ramazan ayının ikinci haftasında emeklilerine bir dizi iftar programı düzenlemiştir. Bu kapsamda kurumdan emekli olan herkese ulaşmaya çalışılmakta ve iftar programına katılıp katılamayacakları hususunda ön bilgi toplamaya başlamışlardır.

Bu aşamada biz Erdemir emeklilerini temsil eden en büyük sivil toplum kurumu olarak Erdemir’e her türlü katkıyı verdiğimizi ve ihtiyaç görülürse katkı vermeye devam edeceğimizi kamuoyu ve üyelerimizle paylaşmaktayız.
Erdemir’in bu kadirşinas davranışından dolayı emekliler adına memnuniyetimizi belirtir emeği geçen katkı veren herkese teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Erdemir emeklileri olarak hatırlanmaktan duyduğumuz şükran ve sevinç duygularımızı paylaşır gelecekte de bu tip etkinliklerde önemsenmemizi beklediğimizi belirtmek isteriz.

Bu vesile ile EVEDER yönetim kurulu olarak üyelerimizin,Erdemir emeklilerinin,Ereğli ve yöremizde yaşayan yurttaşlarımızın ve tüm islam aleminin mübarek Ramazan ayını kutlar tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz. Saygılarımızla.

EVEDER YÖNETİM KURULU

1111925-erdemir