Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

4. ULUSLARARASI ÇELİK ENDÜSTRİSİ VE İNOVASYON KONFERANSINDAYDIK

IMG_7187

4.Uluslararası Çelik Endüstrisi ve İnovasyon Konferansı 26 mayıs 2016 tarihinde İstanbul-Pendik Greenpark Otel’de yapıldı.

Türkiye ve yurt dışından yoğun katılımcıların olduğu konferansta EVEDER olarak 10 kişilik bir ekiple katıldık.

Çelik üreticileri, sektördeki yenilikleri tanıtırken ERDEMİR VAKFI ve ERDEMİR

EMEKLİLERİ DERNEĞİ olarak  konuya hakim üye katılımcılarımızla oldukça başarılı bir temsil görevi yaptık.

Derneğimizin; sektör içinde böylesine teknik düzeyi yüksek konferanslarda tanıtılması, gelecekte yapılacak  değişik çalışmalarda bize ayrıca  özel alan açılacağını göstermiştir. Gerek Dernek faaliyetlerimizde ve gerekse sektörel gelişmelerde kuşkusuz çok önemli bir aşama kaydettiğimiz inancındayız.

Derneğimizin üyesi olarak sayın Hayri ERGUN beyin İngilizce yaptığı sunum çok başarılı ve etkileyici olmuştur. Sunum aralarında katılımcıların gösterdiği ilgi ve bizi tanımaya çalışmaları hususundaki gayretleri Derneğimizin temsil ve tanıtımı açısından son derece başarılı bir sonuç alındığını göstermektedir.

Konferansı düzenleyen IMC adına direktörlük yapan Neşe ATICI hanımefendinin Erdemir ve EVEDER adını sıkça tekrarlayarak bizlerden özel bir övgüyle bahsetmeleri gelecekte bu tip etkinliklerde yerimizin hazır olduğu sonucunu ortaya koymuştur.

Katılım ve programların yapımında  ve sunumuyla bize özel bir ilgili alanı yaratan Hayri ERGUN Bey’e burada ayrı bir parantez açıp  teşekkür ediyoruz. Yıllardır Derneğimiz bünyesinde yürütülen “Teknoloji Toplantıları” hedefine ulaşmıştır. Bundan sonra bize düşen bu etkinliğin daha geniş katılımla geleceğe taşımak ve Temsil ettiğimiz hedef kitleye katkıda bulunmaktır.