Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

Eveder Yönetimi Erdemir Vakıf Ziyareti

EVEDER yönetimi Bahattin Şenay Başkanlığında tam kadro Erdemir Vakfını ziyaret etti. Vakıf Başkanı Mücteba Bekcan’ın karşıladığı ve sıcak ilgi gösterdiği EVEDER yönetimi ile vakıftaki son gelişmeler değerlendirildi. Özellile Bireysel Emeklilik Sistemi {BES} ile ilgi çalışmalarda gelinen nihai durum ve çalışanlarla emeklilere yansıyacak sonuçları üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.Vakıf Başkanı Sayın Bekcan Üyelere BES ile ilgili bilgilendirme çalışmaları yaptıklarını ve bu içerikte bir mektubun adreslere PTT kanalıyla gönderilmeye başlandığını en yakın zamanda da hem çalışanları hem de emeklileri doğrudan muhataplarının bilgilendirecekleri toplantıların yapılacağını belirtti.

EVEDER Başkanı sayın ŞENAY’ın da emekliler olarak vakfın yaşatılması ile ilgili istek ve düşüncelerini aktardığı toplantıda, yaşanılan sürecin önemi gereği bu temas ve görüşmelerin daha sıklıkla yapılması gerektiği karşılıklı olarak vurgulandı.

Vakfın güçlü bir şekilde yoluna devam etmesi için ortak aklın iyi kullanılması dilek ve temennisiyle toplantı bitirildi.