Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

EVEDER YÖNETİMİ ÖNCEKİ DÖNEM YÖNETİCİLERİNİ ONURLANDIRDI

 

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma derneği EVEDER in 23. Olağan Genel kurulunda göreve gelen Aziz BOY başkanlığındaki yeni yönetim kurulu aldıkları bir kararla önceki dönem yöneticileri Başkan Bahattin ŞENAY ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına ve dernek onursal başkanı Kemal BAYTEKİN’e birer teşekkür plaketi verdiler.

Dernek binasında pandemi kurallarına uyularak yapılan özel bir törende Başkan Aziz BOY yaptığı kısa konuşmada derneğimizin kurucuları ile bugünlere gelmesine katkıları olan geçmiş yönetim kurulu üyelerinin tümünü saygı ve minnetle andıklarını, bu vesileyle derneğimize güç veren üyelerimizden hayatta olmayanlara  rahmet ve minnet duygularını belirterek yaşayanlarımıza sağlıklı uzun ömürler dileğinde bulundu.

Önceki dönem yönetimi adına başkan Bahattin ŞENAY da arkadaşları adına  yaptığı konuşmada Aziz beyin dilek ve temennilerine aynen katıldığını söyledi ve yeni yönetimin bu nazik davranışlarından dolayı kendi kurulları adına teşekkür etti.

Kısa ve samimi sohbetten sonra plaketler verildi.

Onursal Başkan Kemal BAYTEKİN de memnuniyetini belirten konuşmasından sonra yeni dönem çalışmalarıyla ilgili genel durum değerlendirilmesi yapılarak toplantı sonlandırıldı.

EVEDER YÖNETİM KURULU