Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

Kurum Ziyaretlerine Devam

Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Erdemir Vakfı Emekliler Derneği (EVEDER) Yönetimi kurum ziyaretlerine ara vermeden devam 

EVEDER’ in 26 Ocak 2013 tarihinde gerçekleşen Olağan Kongre’nin ardından oluşan yeni yönetim ilçedeki çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretlere başlamıştı. 

Ziyaretlerine yoğun bir şekilde devam eden EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Boy ve yönetim kurulu üyeleri, 22 Şubat Cuma günü de Gülüç Belediye Başkanı Aydın Gündör ve Özel Echomar Hastanesi’ni ziyaret ettiler.

İlk olarak saat 14:00’da Gülüç Belediyesini ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri Başkan Güngör ile görüştü. Dernek Başkanı Aziz Boy, EVEDER yönetiminin üyeleri ve derneğin faaliyetleri için Ereğli adına çalışma içerisinde olduklarını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren EVEDER’ in kurucularından biri olduğunu da anımsatarak derneğin yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. 

Aynı gün saat 15:00’da, Özel Echomar Hastanesi’ni ziyaret eden EVEDER Yönetimi Hastane Başhekimi Dr. Ahmet Bayram ve Op. Dr. Alp Demir Zorlu ile görüştü. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başhekim Bayram ve Zorlu, önümüzdeki aylarda mevcut hastane binasının yanına Fizik Tedavi Bölümü kurulacağını ve konuyla ilgili çalışmaların büyük bölümünün tamamlandığını kaydederek, en kısa süre içerisinde hizmet vermeye başlayacağını açıkladı. 

EVEDER Başkanı Aziz Boy dernek yönetimi adına yaptığı açıklamada, hastanenin EVEDER üyelerine yönelik gösterdiği destek ve hassas tavrından dolayı teşekkürlerini aktardı. Başkan Boy, ayrıca Echomar hastanesi yetkililerinin gerçekleştirdiği yatırımları Ereğli’ye yönelik yapmasının da ayrı bir örnek tavır olduğunu sözlerine ekledi.