Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği

Türk Metal Sendikası Bir İlke İmza Attı

Kdz. Ereğli’de Türk Metal Sendikası tarafından gerçekleştirilen gecede ERDEMİR Vakfı ve ERDEMİR Emeklileri Derneği bir araya geldi.

6 Aralık Cuma günü Gülüç’ teki Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte EVEDER Yönetimi, üyeleri ve Türk Metal Sendikası Şube Yönetimi yer aldı. Gecede konuşma yapan EVEDER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Boy, bir ilke imza atarak böyle bir geceyi tertip eden Türk Metal Sendikası Genel Başkanlığına ve Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube yönetimine teşekkür etti.

Boy, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Türk Metal Sendikası yöneticileri bir ilke imza atarak, Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği’ni bu kaynaşma gecesinde buluşturmuştur. Siyasi yelpazeden tamamen arındırılmış bu gece tamamen birlik, beraberlik ve kaynaşma adına örnek olmuştur. Bu tür birlik ve beraberlik adına yapılan etkinliklerin Ereğli’miz adına da faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu gecenin düzenlenmesinde emeği geçen başta Türk Metal Sendikası yöneticileri olmak üzere katkısı bulunan herkese teşekkür ediyorum.”